فرمت نگارش مقالات و نحوه ارسال

راهنمای جامع ارسال مقالات به کنفرانس

دانلود فرمت نگارش چکیده و اصل مقالات فارسی
دانلود فرمت نگارش چکیده و اصل مقالات انگلیسی

۱. در ابتدا به سامانه کاربران رفته و در کنفرانس ثبت نام نمایید.

۲. پس از ثبت نام به پنل کاربری وارد شده و از منوی ارسال مقاله جدید اقدام به ثبت مشخصات و ارسال مقاله نمایید.

۳. فایل مقالات خود را در فرمت تعیین شده کنفرانس بصورت فایل word بارگزاری نمایید.

۴. مراحل ثبت مقاله:

گام اول: تعیین محور اصلی مقاله و ثبت عنوان مقاله (title) به زبان‌های پارسی و انگلیسی.

گام دوم: اسامی نویسندگان، سمت نویسندگان (نمونه: دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه مکانیک، دانشکده فنی و مهندسی، دانشگاه صنعتی امیر کبیر، تهران، ایران) را به پارسی و انگلیسی بهمراه ایمیل هر یک از نویسندگان را تایپ و به مرحله بعدی بروید.

گام سوم: چکیده مقالات را به هر دو زبان پارسی و انگلیسی بدون هرگونه توضیحات اضافی اعم از عنوان مقاله، اسامی نویسندگان، کلمات کلیدی و غیره وارد نمایید، (توجه گردد از نوشتن واژه چکیده یا Abstract در آغاز چکیده به جد خودداری فرمایید) .

گام چهارم: کلمات کلیدی به پارسی و انگلیسی در کادرهای تعیین شده تایپ نمایید.

گام پنجم: فایل‌های چکیده (پارسی و انگلیسی) و اصل مقاله (بر اساس قسمت فرمت نگارش مقالات) را با فرمت word بارگزاری نمائید.

ویرایش مقالات: برای ویرایش مقاله با ورود به منو ویرایش و وضعیت داوری مقالات، در جدولی که مشاهده می‌نمایید اطلاعات مقاله شما قابل مشاهده است، در سمت چپ دکمه ویرایش را کلیک نموده و اقدام به ویرایش نمایید.
توجه مهم: اگر قصد اصلاح اسامی نویسندگان را دارید بعد از انجام ویرایش ها بر روی دکمه ویرایش کلیک نموده و سپس به مرحله بعد بروید.

پرداخت هزینه: در صورت پذیرش نهایی مقاله می توانید از منو ثبت خدمات و پرداخت هزینه‌ها، نوع ثبت نام (دانشجو، اساتید، آزاد) خود را مشخص کرده و در قسمت انتخاب مقالات جهت پرداخت هزینه آن دسته از مققالاتی که مایل به چاپ آن در کنفرانس هستید را انتخاب نمایید و در قسمت خدمات ویژه بصورت اختیاری می توانید خدمات مورد نظر را را انتخاب نموده و سپس بر دکمه ثبت‌نام در خدمات انتخاب شده کلیک نمایید، بعد از آن عملیات پرداخت هزینه کل را صرفا از طریق پرداخت آنلاین انجام دهید. 

نویسندگان محترم لطفا دقت فرمایید در صورت پرداخت هزینه، به منزله پذیرش کلیه شروط کنفرانس بوده، و تعهد می دهید اخلاق علمی در نگارش مقالات شما رعایت گردیده است.

در صورت اثبات سرقت علمی، مقاله مربوطه از مجموعه مقالات کنفرانس حذف، گواهی پذیرش مقاله نامعتبر می‌گردد و هیچ هزینه‌ای به ایشان عودت نمی‌گردد.

بعد از پرداخت هزینه، ثبت‌نام شما قطعی و غیرقابل بازگشت تلقی گردیده، و در صورت انصراف وجه پرداختی غیرقابل بازگشت می‌باشد، لذا قبل از پرداخت هزینه ثبت مقاله اطمینان لازم را حاصل فرمایید.